k2FtbBdWr1

На Львівщині порушили питання формування місцевої політики щодо житлового фонду

1

Сьогодні, 18 квітня, у Львівській ОДА відбувся семінар на тему «Формування місцевої політики щодо житлового фонду». Захід організовано проектом ЄС «Угода мерів-Схід» (CoM-East) спільно з департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, як територіального координатора Угоди мерів в регіоні.

Під час заходу учасники порушили важливі та актуальні питання формування місцевої політики щодо житлового фонду, зокрема, яка підтримка надається житловому фонду на державному та регіональному рівнях, на скільки важливий сектор житлових будинків при впровадженні Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату, юридичні аспекти реалізації права власності у багатоквартирному будинку та як зміняться комунальні послуги для українців в 2018 році, згідно із новоприйнятим законом «Про житлово-комунальні послуги».

Під кінець заходу учасникам презентували державні і місцеві програми підтримки енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках практичні приклади термомодернізації багатоповерхівок у Львівській області та дорожню карта для міста «Як сформувати ефективного власника житла?».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: