k2FtbBdWr1

На Львівщині працевлаштовано 99 демобілізованих військовослужбовців – учасників АТО

2

Упродовж 9 місяців послугами фахівців Львівського обласного центру зайнятості скористалися 846 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України. Про це розповів директор обласного центру зайнятості Василь Барилюк під час наради у понеділок, 26 жовтня.

“Демобілізовані учасники АТО, які звернулися у центр зайнятості, отримали необхідну допомогу, – зазначив Василь Барилюк. – Значна частина з них проходить професійне навчання та отримує профорієнтаційні послуги. Дуже позитивним моментом є те, що деякі демобілізовані започатковують власний бізнес. Таких у нас в області налічується 52 особи. Ще 99 демобілізованих військовослужбовців уже працевлаштовано”.

За словами Василя Барилюка, значна робота обласного центру зайнятості проводиться з внутрішньо переміщеними особами, які звертаються за допомогою у працевлаштуванні. “Цього року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано майже 30% громадян, які отримали довідку про взяття на облік як таких що переміщуються з тимчасово окупованої території чи районів проведення АТО. Власну справу започаткували 34 особи”, – поінформував Василь Барилюк.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: