k2FtbBdWr1

На Львівщині представлять роботи Мірослава Балки

1

Однією з важливих подій Міжнародного фестивалю аудіовізуальних мистецтв Тетраматика 2017 стане проведення виставки “KeinName” одного з найвідоміших польських митців Мірослава Балки.

Презентація виставки Мірослава Балки є першою персональною виставкою цього унікального польського митця в Україні. Під час виставки представлять роботи 1999-2007 рр., що становлять безпосереднє звернення до спадщини авангарду. Мірослав Балка є одним із найвидатніших сучасних митців у світі, багато разів виставлявся на найпрестижнішій світовій презентації мистецтва «Міжнародне Бієнале мистецтв у Венеції».

Відео-роботи Мірослава Балки чудово вписуються в програму фестивалю, будучи близькими як для митців що займаються медіа-мистецтвом, так і для скульпторів чи авторів інсталяцій. Їх особливістю є поєднання фільму з фізичним простором, об’єктом, що стало одним із досягнень як польського, так і європейського міжвоєнного авангарду.

В експозиційних залах Історичного комплексу НМЛ імені Андрея Шептицького представлять твори: Tanz (2002), mapL (1999/2010), AAA + Rauchsignale (2007).Виставка триватиме з 12 по 29 жовтня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дружать діти на планеті: школярів запрошують до участі у конкурсі малюнку
На гала-концерт «Галицьке Різдво» з`їхались творчі колективи з усієї Львівщини
Рука допомоги: цьогоріч збільшили суму виплати учасникам проекту
На Львівщині відзначили 30-річчя відновлення «Просвіти»
Роман Матис представив інвестиційний потенціал області на 5-у Європейському Конгресі місцевого самов...
Маркіян Мальський зустрівся із Почесним консулом України в м. Грац Фрідріхом Мьостлом