k2FtbBdWr1

На Львівщині презентували виставку “Блокпост пам’яті”

1

Cьогодні, 14 березня, у Львівському палаці мистецтв презентували виставку  “Блокпост пам’яті”. Це мандрівний проект присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО.

Участь у заході взяла керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

«У кожному із цих експонатів – життя людини, яка не пошкодувала себе. Сьогодні наша справа – молитися за їхні душі, боротися за нашу країну і кожному з нас працювати так, щоб не було соромно перед цими хлопцями. Сьогодні Україну знову хочуть розіпнути, тому будьмо сильні, будьмо мужні, не повторюймо помилок наших предків. Хочу привітати наших добровольців зі святом. Добровольці  – ті, хто першими ринули у бій за Україну, відвойовували нашу незалежність від початку Майдану, не зважаючи ні на що. Ми спокійно можемо засинати і прокидатись вранці, поки у нас є ви», – наголосила Маріанна Вільшинська.

Виставка складається з понад 400 експонатів: світлини, документи, шеврони нагороди та особисті речі військових Збройних Сил України, бійців добровольчих батальйонів.  Усі експонати зібрані  під час реалізації проекту Збройних Сил України “Евакуація-200”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У межах промотуру Україною китайські туроператори відвідали Львівщину
315 млн гривень - на утримання автомобільних доріг та організацію безпеки дорожнього руху
Аграріїв області навчають новим технологіям вирощування та переробки ягід
"Служба у Збройних силах України - обов‘язок кожного чоловіка": учасник АТО Ігор Бездух ст...
З нагоди Всесвітнього дня охорони праці в області відзначили кращих представників галузі
На Львівщині відзначили Міжнародний день гір