k2FtbBdWr1

На Львівщині презентували виставку живопису Ігоря Кузьмака

1

Сьогодні, 20 вересня, у залі Палацу мистецтв відбулось відкриття виставки “Живопис” українського художника та архітектора Ігоря Кузьмака. Експозиція складається із понад півсотні унікальних полотен, на яких митець відтворив усю самобутність природи України і за допомогою кольорової палітри передав її багатогранність.

Участь у заході взяли знані митці, представники влади, колеги та друзі  художника, а також усі небайдужі до українського мистецтва.

Із відкриттям виставки Ігоря Кузьмака привітав голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка.

“Наша Львівщина є великим форпостом українства і роль художника Ігоря Кузьмака є стержнем української культури і української нації. Я вдячний митцю за це прекрасне відтворення краси нашої багатої і величної країни”  – зазначив Олег Синютка.

Виставка “Живопис” – продовження незакінченого циклу “Під небом України”. Картини, створені художником, приваблюють своїм вишуканим колоритом і позитивним настроєм, сповнені гармонійними кольорами і цікавим сюжетом.

“Сьогоднішня виставка створена для того, щоб люди збагнули, що потрібно пізнавати свій рідний край, їздити в долини, милуватися ріками, підніматися в гори, щоб кожен цінував те, що його оточує і навчився помічати прекрасне.” – наголосив піж час відкриття художник Ігор Кузьмак.

Зазначимо, “Живопис” – друга персональна виставка Ігоря Кузьмака в Україні. У його творчому доробку –  виставки в Греції, Італії (галерея Ватикану), Хорватії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові вшанували героїв та жертв Чорнобильської трагедії
Кам'янка-Бузький індустріальний парк включили до Реєстру індустріальних (промислових) парків
У Музеї імені Андрея Шептицького відкрили виставку Юрія Коха
У Львівській політехніці відкрили StartUp School задля співпраці бізнес-структур і молоді
На Львівщині 85 ділянок підготували для потенційних інвесторів
В’ячеслав Чорновіл змінив хід української історії: на Львівщині вшанували пам'ять видатного українця