k2FtbBdWr1

На Львівщині презентують виставку “Великоднє диво”

__1556099899_549x400_3_0

25 квітня  у Музеї етнографії та художнього промислу ІН НАНУ відбудеться відкриття виставки творчих робіт учнів Львівського художнього ліцею при ЛНАМ “Великоднє диво”.

Львівський художній ліцей при Львівській національній академії мистецтв представляє чергову виставку творчих робіт своїх вихованців.
На виставці представлені понад 70 художніх робіт на Великодню тематику учнів 8-11 класів.

Ліцеїсти втілили у своїх роботах загадкові образи весняного відродження і краси, поєднані з орнаментальними писанковими мотивами.

Юні художники відтворили в роботах єднання природи і людини. Гармонія, динаміка ліній, барвистість кольорів – композиційно поєднані в графіці, живописі та роботах в техніці холодного батику

Початок о 14:00 год.

Довідка: 
Художній ліцей при Львівській національній академії мистецтв розпочав роботу з 1 вересня 2010 року. Це загальноосвітній навчальний заклад з профільною спрямованістю освіти та наданням практичних навичок учням середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) у галузі образотворчого мистецтва.  Окрім загальноосвітніх дисциплін ліцеїсти вивчають композицію, рисунок, живопис, кольорознавство, текстиль, народні промисли тощо.
Основною метою ліцею є виявлення обдарованих дітей середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) в галузі образотворчого мистецтва, а також сприяння реалізації творчих здібностей талановитої молоді , яка зможе продовжувати навчання у Львівській національній академії мистецтв, а також в інших профільних навчальних закладах України.
За роки навчання ліцеїсти ставали неодноразовими переможцями різноманітних художніх конкурсів міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, а також переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: