k2FtbBdWr1

На Львівщині про дітей загиблих бійців АТО дбають кваліфіковані волонтери

30_1423129495_500x333_3_0

На Львівщині продовжується реалізація програми допомоги сім’ям героїв АТО, що була започаткована на весні 2014 року під назвою «Наставництво для дітей героїв АТО». Про це інформують у Львівському обласному військовому комісаріаті.

За словами куратора проекту Маріанни Білик, допомога дітям героїв АТО здійснюється у декількох напрямках: освіта – допомога у виконанні домашніх завдань, відвідування гуртків, дозвілля – спільне з наставником проведення часу та охорона здоров’я – консультації психологів. Слід зазначити, що цей проект розрахований на підтримку дітей віком від 6 до 16 років, з якими наставники перебуватимуть не менше 4 годин на тиждень.

Як стверджує Маріанна Білик, наставників для дітей добирають ретельно – із 40 осіб було відібрано 15, а в грудні 2015-го з ними провели відповідні навчання-тренінги.

Усі наставники – це молоді люди віком від 18 до 30 років, переважно – студенти, кому небайдужа доля дітей героїв АТО.

Ініціатори проекту розповідають, що завдяки проекту сім’ї героїв АТО мають шанс отримати допомогу у відновленні та відбудові будинків, якщо вони втратили фізичну чи матеріальну можливість зробити це самотужки.

Довідка:

Програма функціонує за зразком всесвітньої програми “Старший брат – Big brothers”, а основною метою є допомога дітям, чий батько загинув або травмувався, захищаючи українську державність.

Долучитись до ініціативи можна за телефоном: (093) 608 50 03 – Маріанна Білик, або написати на поштову скриньку: lvivedu@hotmail.com.

Проект «Наставництво для дітей героїв АТО» запровадила Львівська освітня фундація (м. Львів вул.Свєнціцького, 17).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців Львівщини закликають не палити суху траву
«Укрзалізниця» збільшить кількість вагонів для перевезення матеріалів для ремонту доріг
Понад 65 млн гривень – на реалізацію Урядової програми «Доступні ліки» у 2018 році
Понад 8 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили на Львівщини
Питання публічного адміністрування порушили в межах Міжнародної конференції
У Львові попрощалися з десантником, який героїчно загинув 5 років тому у боях за Україну