k2FtbBdWr1

На Львівщині продовжили роботу окружні виборчі комісії

3

Незважаючи на те, що позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня відбулися і 12 листопада було офіційно оприлюднені результати виборів, робота виборчих комісій ще не завершилася.

Зокрема, за словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федора Алєйнікова, минулого і на початку цього тижня керівники 12 окружних виборчих комісій звернулися до органу реєстрації із письмовим повідомленням про припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи.

Також відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів”, окружні виборчі комісії зобов’язані не пізніше 22 листопада повернути не використані на підготовку і проведення виборів кошти Державного бюджету України на рахунок Центральної виборчої комісії. А до 27 листопада окружні виборчі комісії мають скласти і подати до Центральної виборчої комісії фінансовий звіт про надходження та використання коштів Державного бюджету України на підготовку і проведення виборів депутатів.

Раніше дільничні комісії виборчих дільниць та дільниць для голосування передали виборчі скриньки на зберігання до відповідних місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. А окружні виборчі комісії передали виборчу та іншу документацію до архівних установ.

Також окружні комісії до 27 листопада зобов’язані передати власні печатки, печатки дільничних виборчих комісій та штампи “Вибув” на зберігання до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Додамо, що після офіційного оприлюднення результатів виборів особа, обрана депутатом, упродовж 20 днів повинна надати Центральній виборчій комісії документ про звільнення з роботи, не сумісної з депутатським мандатом, та (або) копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої до відповідної ради. Після цього ЦВК реєструє обраних депутатів і не пізніш ніж як на сьомий день після складення народним депутатом України присяги видає йому посвідчення народного депутата України та нагрудний знак встановленого нею зразка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: