k2FtbBdWr1

На Львівщині реалізують проект з підтримки учасників АТО/ООС

_1581514692_613x321.72687127401_3_0

12 лютого заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень зустрівся із представниками відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції.

У межах зустрічі гості презентували присутнім проект «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей».

«Адаптувати людину максимально до соціального життя – це лейтмотив, який простежується у межах усього нашого проекту. Ми реалізуємо його з січня 2019 року, він – пілотний та здійснюється у трьох регіонах:  Львівському, Київському та Харківському», – наголосила спеціалістка проекту Юлія Венгерович.

За її словами, організація підвела підсумки опитування ветеранів проведений в межах Проекту, а також аналізу міжнародного досвіду МОМ у впровадження проектів реінтеграції ветеранів для відповідних представників державних органів. Як результат – їх презентують у межах триденного семінару.

Окрім того, присутні поспілкувалися про шляхи взаємодії у сфері підтримки та захисту прав ветеранів.

Серед питань, які були порушені у межах зустрічі – організація у квітні-травні цього року ярмарку вакансій за участі соціально відповідального бізнесу, який організують для учасників АТО/ООС.

«Для нас дуже важливо створити сприятливі умови, де було б комфортно працювати нашим захисникам. Бо саме вони стали на захист нашої держави і ми повинні пам’ятати кожного з військовослужбовців і бути вдячними їм за захист нашої Батьківщини», – наголосив Тарас Грень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Матерям загиблих учасників АТО вручили ордени
В області найнижчі в Україні ціни на картоплю та капусту
На Львівщині відзначили 55-річчя народного жіночого вокального ансамблю «Струмочок»
Олег Синютка привітав працівників Львівського інституту медсестринства з нагоди ювілею
На Львівщині військово-патріотичний гурт "Кулі" презентує музичний альбом до Дня Збройних ...
31 жовтня спливає термін подання документів на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього ...