k2FtbBdWr1

На Львівщині реорганізовують протитуберкульозну службу: вивільнені приміщення планують виставити на продаж

1

Впровадження сучасних протоколів лікування туберкульозу, необхідність ефективного використання ліжкової мережі та фінансового ресурсу, – про це сьогодні, 13 березня, йшлося на виїзному брифінгу до амбулаторних відділень Львівського протитуберкульозного диспансеру.

За словами в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, Львівський протитуберкульозний диспансер із трьома амбулаторними відділеннями із Львівською обласною лікарнею позалегеневого туберкульозу планують реорганізувати у єдиний обласний протитуберкульозний диспансер. У структурі новоствореного диспансеру будуть створені: потужне амбулаторне відділення, дитяче стаціонарне відділення на 50 ліжок та відділення позалегеневих форм туберкульозу на 70 ліжок.

“Недоцільно утримувати таку громіздку мережу стаціонарних ліжок у системі. На утримування приміщень у належному стані, сплату комунальних послуг та заробітну плату використовуються величезні кошти, – зазначила Ірина Микичак. – Реформування фтизіатричної служби Львівщини забезпечить ефективну системи протитуберкульозної допомоги населенню області у відповідності до сучасних міжнародних практик”.

Приміщення трьох амбулаторних відділень на вул. Лемківській, 24, вул. Личаківській, 233 та вул. Устияновича, 14 Львівська обласна рада планує продати з аукціону. Виручені кошти спрямують на розвиток фтизіатричної служби.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині вшанують пам’ять Івана Франка
Понад 200 молодих офіцерів львівської Академії сухопутних військ поповнили лави Збройних сил України
Фінансова підтримка впровадження енергозберігаючих заходів для отримувачів субсидій
Проблемні питання працівників станції швидкої допомоги обговорять на початку наступного тижня
Паліїв сухої трави продовжують штрафувати, - екологи упіймали ще 7 порушників
Мальтійська служба – дитячому будинку сімейного типу сім’ї Чернових