k2FtbBdWr1

На Львівщині розглянули можливість будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків

У п’ятницю, 13 вересня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Василя Лозинського відбулось засідання обласної комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

За підсумками обговорення члени обласної комісії дійшли висновку, що повні пакети необхідних документів уже готові для облаштування 6 мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Це стосується міста Городок, села Сілець Сокальського району, села Велике Колодно Кам’янко-Бузького району, села Муроване, селища міського типу Запитів Кам’янко-Бузького району (реконструкція) та села Борщовичі Пустомитівського району (реконструкція).

Реалізація зазначених проєктів відбуватиметься на умовах співфінансування, де не менше 50% коштів передбачається з місцевих бюджетів або інших джерел, а другу половину складуть кошти субвенції, але не більше 1 млн 100 тис грн. Нагадаємо, що на ці цілі Львівська область отримала від держави 11 млн 966,5 тис.грн.

Обласну комісію створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року № 571, де головним розпорядником субвенції та відповідальним за виконання бюджетної програми визначено Міністерство молоді та спорту.

Основні умови, регламентовані документом, такі: мультифункціональний майданчик повинен бути завдовжки не менше ніж 38 метрів і завширшки не менше ніж 20 метрів, призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим в установленому законодавством порядку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: