k2FtbBdWr1

На Львівщині розпочалася навігація на водних об’єктах

nav_1429878352_613x375.43920972644_3_0

Про відкриття навігації на водних об’єктах Львівщини йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Навігацію на водних об’єктах області відкрито зі 16 квітня. Мета розпорядження – упорядкувати плавзасоби та  забезпечити безпеку руху маломірних суден, попередити нещасні випадків з людьми на воді.          

Голови районних державних адміністрацій та міські голови міст обласного значення повинні повідомити власників маломірних (малих) суден, що стоянка та експлуатація плавзасобів, що незареєстровані та не пройшли технічного огляду, без нанесених бортових номерів, на водних об’єктах області заборонена.

Згідно з розпорядженням, до 15 травня потрібно забезпечити на підзвітній території виявлення незареєстрованих маломірних (малих) суден і баз їх стоянки, підготувати до оглядів зареєстровані маломірні (малі) судна і штрафні майданчики для зберігання тимчасово затриманих водних транспортних засобів, які не відповідають вимогам чинного законодавства.

Львівській центральній водолазно-рятувальній службі рекомендовано до відкриття сезону безпеки на воді привести рятувальні станції (пости) на водних об’єктах області у відповідність до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України та Положення про систему управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: