k2FtbBdWr1

На Львівщині розпочалось засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО

1

Сьогодні, 24 червня, у Національному університеті «Львівська політехніка» розпочалось засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО. Серед учасників засідання – Президент Парламентської Асамблеї НАТО Мадлєн Мун, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Голова делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець, т.в. о голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ми тут для того, щоб надіслати дуже чіткий меседж кожному громадянину – ми всі в альянсі з вами. І ми так само, як і ви, рішуче налаштовані досягти результату, який полягатиме в тому, щоб ви станете членами Альянсу. Ми знаємо, що шлях непростий і треба робити дуже складний вибір, але також ми знаємо, що саме цього хочуть громадяни цієї країни», – зазначила Президент Парламентської Асамблеї НАТО Мадлєн Мун.

«Той факт, що комітет і Парламентська Асамблея зібралися тут сьогодні і будуть працювати завтра, а також те, що Парламентська Асамблея знову приїде до України наступного року є чітким сигналом про те, що ми з вами, ми разом»,-  додала Мадлєн Мун.

«Сьогодні також Парламентська Асамблея демонструє повну підтримку Україні. Ми живемо в непростий час, в час змін і багато в кого є острах і торив ага в серці, чи не буде змінений євроатлантичний напрямок, напрямок вступу України в НАТО. На моє глибоке переконання, це ключове питання зовнішньої політики України, яке здатне забезпечити і безпеку держави і усіх наших громадян», – зазначив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Засідання Міжпарламентської Ради Україна-НАТО триватиме до 25 червня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мандат миротворчої місії повинен розповсюджуватися на всю окуповану територію Донбасу аж до україно-...
Дванадцятеро мешканців Львівщини отримали відзнаки Президента України
Львівщина – лідер 2017 року із ремонту та будівництва об’єктів соціальної інфраструктури
“Присудження премії Сахарова Олегу Сенцову – це дуже важливо не лише для нього, а для усіх політв’яз...
На фінансування стартапів учасників АТО передбачили 200 тисяч гривень
Актуальні питання аграрного розвитку області розглянули в межах зустрічі