k2FtbBdWr1

На Львівщині розпочали роботу над впровадженням наказів МВС щодо місцевості між кордоном та прикордонними інженерними спорудами

1

Сьогодні, 25 жовтня, відбулася службова нарада щодо практичного впровадження двох наказів Міністерства внутрішніх справ. Зокрема, наказу про в’їзд і перебування в місцевості між державним кордоном та лінією прикордонних інженерних споруджень громадян України та інших осіб, а також про порядок взаємодії дільничних інспекторів прикордонної служби та Нацполіції.

До засідання долучились представники обласної влади, Львівського та Мостиського прикордонного загонів, Національної поліції, а також обласного управління лісового та мисливського господарства.

В межах наради порушили питання облаштування спеціальних місць пропуску між державним кордоном і лінією  інженерних споруд.  Зокрема, закцентували увагу на порядку в’їзду і перебування на цій території місцевого населення та транспорту з метою сільськогосподарських робіт, рибальства, випасу худоби та подорожей.

Окрім того, учасники засідання зійшлися на думці про доцільність спільної скоординованої роботи між дільничними інспекторами прикордонної служби та офіцерами Національної поліції України. В межах напрацьованого плану мають намір організовувати спільні рейди, профілактичні заходи, взаємодію із громадськими формуваннями та оперативний обмін інформацією між структурами.

За підсумками службової наради ухвалили рішення про проведення наступних робочих засіданнях задля узгодження спільних дій щодо порядку практичного впровадження наказів Міністерства внутрішніх справ із залученням представників відповідних підрозділів Володимир-Волинського, Сокальського, Іваничівського, Жовківського та Яворівського районів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: