k2FtbBdWr1

На Львівщині розпочався III Львівський експортний форум

_1584013480_613x321.65489404642_3_0

Сьогодні, 12 березня, стартував III Львівський експортний форум. Захід об’єднав понад сотню експертів, підприємців, представників державних установ та ділових кіл.

Учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський. У вітальному слові він зазначив, що Львівщина є одним з лідерів у створенні сприятливого середовища для експорту українських товарів і продукції, а метою форуму є подальший розвиток експортної діяльності регіону та України, вироблення ефективних механізмів її підтримки, пошуку нових ринків для продукції наших підприємств.

«Підтримка вітчизняних підприємств-експортерів забезпечує приріст обсягів виробництва, зростання податкових надходжень до бюджету та створення додаткових робочих місць. Підприємства малого та середнього бізнесу при виході на зовнішні ринки зустрічаються з багатьма проблемами. Це зокрема і жорсткі вимоги щодо дотримання норм безпеки продукції для громадян і довкілля, дороговартісні і складні процедури сертифікації продукції. Саме із цією метою у Львівській облдержадміністрації було створено Службу експортера напрямком роботи якої є підтримка та допомога бізнесу Львівщини заявити про себе на міжнародних ринках»,-  зазначив Василь Лозинський.

Детальніше про роботу Служби експортера присутнім розповіла начальник відділу розвитку торгівлі і підприємництва Львівської ОДА Христина Каліш.

«Основними напрямками роботи служби є супровід підприємств-експортерів, організація торгових місій, промоція підприємств-експортерів Львівської області, освіта для експортерів»,-  зазначила вона.

Також Христина Каліш презентувала промоційне видання  – каталог «Експортний потенціал Львівщини» та розповіла про роботу Школи експортера для початківців – ініціативу яку спільно реалізувала Львівська ОДА, Львівська торгово-промислова палата, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціація професійних митних посередників.

Відтак, в межах форуму учасники обговорять можливості та перспективи підтримки експорту українських підприємств, зарубіжний досвід просування на зовнішні ринки. Також відбудуться виступи експертів, дискусії, презентації компаній.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Переселенці з Криму на Львівщині працюють здебільшого у сфері послуг, – Ірина Сех
У Винниках пройдуть Фестини «Від родини до країни»
Володимир Гройсман про Концепцію реформування вугільної галузі: Маємо стимулювати прибутковість укра...
На Львівщині стартував День Гуцульської культури
На Львівщині вшанували пам’ять професорів, розстріляних у липні 1941-го року
Власники землі та землекористувачі звільнені від плати за землю за період з 1 березня по 30 квітня 2...