k2FtbBdWr1

На Львівщині ще двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали власне житло

DSC_0350_1418993336_613x459.75_3_0

Двоє рідних братів, позбавлених батьківського піклування, 18 грудня отримали власну оселю у селі Вовче Турківського району.

Документи на право власності Денису та Михайлові Луцикам, вручили начальник служби у справах дітей ОДА Володимир Лис, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик, голова Турківської районної ради Василь Дребот та ін.

Від імені т.в.о голови ОДА Юрія Турянського дітей привітав начальник служби у справах дітей ОДА Володимир Лис: “Цей день є особливим, адже тепер ви стали повноцінними власниками житла, про яке мріяли довгі роки. Це гідний приклад, коли обласна та місцева влада об’єднують зусилля для вирішення проблем людей, які опинилися у складних життєвих обставинах”, – зазначив у вітальному слові В.Лис.

Помешкання для дітей було придбано за кошти обласного (100 тис. грн) та районного (40 тис. грн) бюджетів. Окрім того, кошти також виділяються для придбання земельної ділянки площею 0,1543 га.

Луцик Денис Михайлович, 25.02.1996 року народження та Луцик Михайло Михайлович, 01.02.1997 року народження навчаються в Турківському НВК в 11 класі. Діти проживають в приватному дитячому будинку «Нове життя» с.Мельничне Турківського району. Власного житла діти не мали.

Довідка:

Регіональна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, була прийнята Львівською обласною радою у 2013 році.

Минулого року на її реалізацію з обласного бюджету було виділено 700 тисяч гривень і придбано житло для 19 дітей-сиріт. Цього року – 800 тис. грн, за які буде забезпечено житлом 24 дитини-сироти.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Постать В’ячеслава Чорновола вшанували на Вечорі пам'яті у Львівській філармонії
Компанія «АВЕ-Львів» просить більше часу аби вивезти ТПВ з перевантажувальної станції на вул. Північ...
Культурна, освітня, міжнародна, туристична - Львівщина розширює співпрацю із Чеською Республікою
Мешканців Львівщини закликають долучатися до флешмобу
Максим Козицький зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові
У Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги передали медичний вантаж