k2FtbBdWr1

На Львівщині стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

1

З 1 квітня до 30 червня встановлена  весняно-літня заборона на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Заборона встановлена у терміни:

– у басейні річки Дністер з 1 квітня  до 10 червня;

– у басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир з 1 квітня до 20 травня;

– у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня до 10 червня;

– у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 1 квітня до 30 червня.

Під час нересту громадянам дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом із берега на спеціально визначених ділянках.

Упродовж нерестового періоду у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах забороняється проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водних ресурсів у випадку надзвичайної ситуації.

За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу від 34 до 170 грн, за грубе порушення правил рибальства передбачено штраф у розмірі 340-680 грн. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3400-6800 грн або позбавлення волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.

У разі порушень правил рибальства – громадяни можуть повідомити  на «гарячу лінію» Львівського рибоохоронного патруля за телефонами: (032) 270-41-88  та (063) 016-88-35.  


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Держаудитслужба попередила неправомірних витрат на 390 млн грн
Учасник АТО Микола Стецьків: “Для того, щоб досягти перемоги, потрібно жертвувати”
Львівщина прощається із новітнім Героєм Юліаном Циганко
Олег Синютка зустрівся з директорами кращих шкіл Львівщини за результати ЗНО-2018
В управлінні лісомисливського господарства обговорили початок сезону полювання на пернатих
У Львові проведуть змагання зі стендової стрільби серед воїнів АТО та ООС