k2FtbBdWr1

На Львівщині стартувала акція “Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині”

DSC_0073_1562239280_613x407.645_3_0

Сьогодні, 4 липня, у Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю в сприянні розвитку та популяризації продукції регіонального товаровиробника шляхом організації акції “Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині”.

Участь у підписанні взяли Львівська обласна державна адміністрація та ТзОВ “Альянс Маркет” (мережі “Арсен”), ТзОВ ТВК “Львівхолод” (мережі “Рукавичка”), ТзОВ “Рітейл Україна” (мережі “Свій маркет”), ТзОВ “РСП Шувар”, мережі “Фуршет”, ТОВ “АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ”.

«Львівська область відрізняється позитивним кліматом для ведення бізнесу, а підтримка львівського товаровиробника полягатиме не лише у маркуванні, а й у сприянні врегулювання усіх дозвільних процедур. Продукція наших виробників є конкурентноспроможною. Стереотипи про те, що краще купити продукцію за кордоном потрібно ламати, наша мета – підвищити репутацію місцевих виробників. Це також дасть ефект мультиплікації сплати податків та наповнення бюджету. За свою нелегку працю бізнес повинен отримати сатисфакцію. Підприємці отримають прибутки, а покупець якісний продукт», – наголосив заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Фиипів.

Співпраця буде спрямована на збільшення обсягів виробництва товарів, продукції і послуг місцевих виробників через створення нових підприємств, розширення ринків збуту, а також на запровадження проведення щорічної виставки-ярмарки “Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині” в області.

«Наша мережа бере участь в акції уже вдруге. Місцеві товаровиробники представлені майже півсотнею товарів. Як показує досвід місцевий покупець охоче купує товари, що вироблені у регіоні, де він мешкає, тож ми розраховуємо на успіх акції», – наголосив представник ТзОВ “Альянс Маркет” (мережі “Арсен”) Микола Власюк.

В межах акції планують також проведення обласного конкурсу на кращого учасника проекту “Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині” серед підприємств-товаровиробників області та підприємств торгівлі і послуг області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Вчимо історію разом»: на Львівщині складуть величезний пазл із зображенням Героїв
Працівників сільського господарства Львівщини привітав із професійним святом Прем'єр-міністр
За останні 4 роки на Львівщині відремонтували 1700 км автомобільних доріг, - Роман Филипів
Визначили переможців цьогорічного конкурсу проектів у галузі сімейної політики
Максим Козицький вшанував пам'ять загиблих у Скнилівській трагедії
Залишилося два дні для зміни місця голосування на місцевих виборах: як це зробити