k2FtbBdWr1

На Львівщині стартувала наукова конференція з питань міжнародної безпеки

1

Сьогодні, 22 березня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка, стартувала міжнародна наукова конференція «Трансформація міжнародної безпеки: сучасні виклики та загрози». Захід об’єднав науковців, викладачів, працівників органів державного управління та місцевого самоврядування України та закордону, студентів та аспірантів, які займаються науковими дослідженнями у сфері політичних, економічних, правничих, соціологічних та історичних наук.

«Україна зацікавлена бути частиною системи колективної безпеки і свідченням цього є постійне проведення на Львівщині у міжнародному центрі миротворчості та безпеки спільних військових навчань»,  – зазначив під час вступного слова т.в.о. директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок.

У перший день в межах пленарного засідання «Система міжнародної безпеки в умовах новітніх загроз»  дискутували про сучасні польсько-українські відносини, систему безпеки Європи і Євразії, а також розглянули НАТО в гібриді.

Продовженням заходу стане розгляд учасниками конференції геополітичних концепцій  сучасної міжнародної безпеки у другий день 23 березня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: