k2FtbBdWr1

На Львівщині стартувала виставка «АгроТехніка-2018»

1

Cьогодні, 28 лютого, на «Арені Львів» стартувала XІ спеціалізована виставка «АгроТехніка-2018». В експозиції  – сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві.

Одним із першим оглянув зразки сільськогосподарської техніки голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Дуже приємно, у нас тут, на Львівщині відбувається чергова, вже одинадцята виставка. Перед початком весняних польових робіт тут аграрії можуть спілкуватись і обмінюватись досвідом. А ті компанії, які мають найкращі взірці техніки – демонструють свою продукцію. Аграрній комплекс сьогодні – чи не найдинамічніша галузь для України. Цього року уряд України заклав у бюджет 6 млрд гривень на підтримку аграрного виробництва. Дуже важливо, щоб  ці кошти пішли на підтримку саме дрібних та середніх арговиробників. Саме тоді ми разом перейдемо до кращих технологій, більшої урожайності, органічних виробництв. Хочу, щоб ця виставка сала доброю дискусією, на основі якої ми змогли б винести свої пропозиції для уряду України”, – зазначив під час офіційного відкриття виставки Олег Синютка.

Упродовж двох днів у межах роботи виставки проведуть конференції для сільськогосподарських виробників та підприємств харчової промисловості з актуальних питань, а саме: фінансова підтримка аграрного сектору економіки у 2018 році, земельні правовідносини, практичні поради виробникам аграрного сектору економіки для участі в системі закупівель ProZorro, додаткові фінансові можливості для аграріїв через аграрні розписки, інноваційні рішення в аграрному бізнесі тощо.

Всього у виставці взяли участь близько 90 підприємств з різних областей України.

Зазначимо, виставка «АгроТехніка-2018» триватиме до 2 березня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Викладачі Франкового вишу отримали державні відзнаки
Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА підведе підсумки та відзначить найкращих спорт...
Творчі колективи Луганщини візьмуть участь у різдвяних заходах
Україна виступає за реформування Ради Безпеки ООН – Глава держави
Громадська рада при Львівській ОДА підбила підсумки річної роботи та окреслила подальший план роботи
Делегація із Львівщини взяла участь у зустрічі із головами громадських рад при органах виконавчої вл...