k2FtbBdWr1

На Львівщині стартувала виставка «АгроТехніка-2018»

1

Cьогодні, 28 лютого, на «Арені Львів» стартувала XІ спеціалізована виставка «АгроТехніка-2018». В експозиції  – сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, добрива, засоби захисту рослин, насіння польових та овочевих культур, сучасні технології і проекти у сільському господарстві.

Одним із першим оглянув зразки сільськогосподарської техніки голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Дуже приємно, у нас тут, на Львівщині відбувається чергова, вже одинадцята виставка. Перед початком весняних польових робіт тут аграрії можуть спілкуватись і обмінюватись досвідом. А ті компанії, які мають найкращі взірці техніки – демонструють свою продукцію. Аграрній комплекс сьогодні – чи не найдинамічніша галузь для України. Цього року уряд України заклав у бюджет 6 млрд гривень на підтримку аграрного виробництва. Дуже важливо, щоб  ці кошти пішли на підтримку саме дрібних та середніх арговиробників. Саме тоді ми разом перейдемо до кращих технологій, більшої урожайності, органічних виробництв. Хочу, щоб ця виставка сала доброю дискусією, на основі якої ми змогли б винести свої пропозиції для уряду України”, – зазначив під час офіційного відкриття виставки Олег Синютка.

Упродовж двох днів у межах роботи виставки проведуть конференції для сільськогосподарських виробників та підприємств харчової промисловості з актуальних питань, а саме: фінансова підтримка аграрного сектору економіки у 2018 році, земельні правовідносини, практичні поради виробникам аграрного сектору економіки для участі в системі закупівель ProZorro, додаткові фінансові можливості для аграріїв через аграрні розписки, інноваційні рішення в аграрному бізнесі тощо.

Всього у виставці взяли участь близько 90 підприємств з різних областей України.

Зазначимо, виставка «АгроТехніка-2018» триватиме до 2 березня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Учнівську молодь запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent...
Лісівники Львівщини візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях
Мешканців Львівщини запрошують до участі в тематичній дискусії «Львівський промисловий ХАБ – можливо...
Територіальні громади запрошують до участі у Конкурсі проектів співробітництва на 2019 рік
Інформація про результати конкурсу
Габаритно-ваговий контроль транспортних засобів: з початку року в області оштрафували понад 100 пору...