k2FtbBdWr1

На Львівщині стартували дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету

56e121c69b5f1_1542016713_613x408.267578125_3_0

Акція приурочена до Всесвітнього дня діабету, який відзначається в усьому світі 14 листопада та спрямована на здійснення профілактичних заходів що­до захворюваності на цю недугу.

Акція триватиме впродовж двох тижнів з 12 по 23 листопада. Кожен може звернутися у поліклініку та виміряти рівень цукру в крові. Якщо ж рівень цукру перевищуватиме норму, то таких хворих буде скеровано на дообстеження.

Впродовж минулорічної акції у Львівській області було обстежено загалом 45 978 осіб, з них  – 4 207 дітей і 317 вагітних. Після проведення досліджень, на диспансерний облік з вперше встановленим діагнозом цукрового діабету взято 611 осіб, серед яких дітей та вагітних не було.

Станом на 1 жовтня 2018 року у Львівській області налічується 66 тис. осіб, хворих на цукровий діабет. З них понад 34 тисячі осіб отримує таблетовані цукрознижуючі препарати.

Нагадаємо, що цукровий діабет входить у трійку найбільш поширених неінфекційних захворювань після серцево-судинних та онкологічних. Симптомами діабету є: спрага, часті сечовиділення, різка втрата ваги, запах ацетону з ротової порожнини, тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В середу на Львівщині проведуть навчальне оповіщення населення
Очільник області ініціював зустріч із Генеральним консулом РП у Львові для отримання пояснення щодо ...
Представників ОТГ Львівщини навчали проектному менеджменту
«Європейське майбутнє України: перспективи та прогнози»: в області відбулась зустріч з громадськістю
«Від українців ніхто не чекав дива створення власної держави», - Микола Посівнич
Представники загальноукраїнського туристичного порталу відвідали Львівщину