k2FtbBdWr1

На Львівщині стартували дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету

56e121c69b5f1_1542016713_613x408.267578125_3_0

Акція приурочена до Всесвітнього дня діабету, який відзначається в усьому світі 14 листопада та спрямована на здійснення профілактичних заходів що­до захворюваності на цю недугу.

Акція триватиме впродовж двох тижнів з 12 по 23 листопада. Кожен може звернутися у поліклініку та виміряти рівень цукру в крові. Якщо ж рівень цукру перевищуватиме норму, то таких хворих буде скеровано на дообстеження.

Впродовж минулорічної акції у Львівській області було обстежено загалом 45 978 осіб, з них  – 4 207 дітей і 317 вагітних. Після проведення досліджень, на диспансерний облік з вперше встановленим діагнозом цукрового діабету взято 611 осіб, серед яких дітей та вагітних не було.

Станом на 1 жовтня 2018 року у Львівській області налічується 66 тис. осіб, хворих на цукровий діабет. З них понад 34 тисячі осіб отримує таблетовані цукрознижуючі препарати.

Нагадаємо, що цукровий діабет входить у трійку найбільш поширених неінфекційних захворювань після серцево-судинних та онкологічних. Симптомами діабету є: спрага, часті сечовиділення, різка втрата ваги, запах ацетону з ротової порожнини, тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 250 млн гривень – на автомобільні дороги загального користування області
Рішення комісії ТЕБ і НС: запустити систему опалення в Новояворівську та Новому Роздолі
«РовеЛове Розточчя – разом попри кордони»: на Львівщині розпочали реалізацію проекту
В області розглянули питання роботи «Єдиного вікна» Львівської митниці ДФС
Україна вживає заходів для протистояння загрозі повномасштабного вторгнення Росії - Президент
Маркіян Мальський зустрівся із учасниками Форуму учнів суботніх та недільних шкіл