k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував ІІ етап соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну!”

1

Грандіозне шоу юних талантів відбулося 1 червня у Львівському державному цирку. Малеча з різних областей України та з Угорщини продемонстрували своїм одноліткам – дітям учасників АТО зі Львівщини циркове мистецтво. Саме так яскраво та гучно в області стартував ІІ етап соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!»

Під куполом Львівського державного цирку на двох гала-виставах «Львівський цирк – країна щастя» зібралися понад три тисячі дітей, батьки яких захищають Україну від ворога на її східному кордоні.

На обох гала-виставах побував голова Львівської обласної ради Петро Колодій, який ініціював проведення на Львівщині соціального проекту «Мій тато захищає Україну!», а також – голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який підтримав реалізацію проекту.

На манеж вийшли діти з Харківщини, Дніпропетровщини, Херсонщини, Одещини, Волині, Львівщини.  Також свою вправність показали маленьким глядачам учасники циркового мистецтва з Угорщини.

На завершення організатори гала-вистави «Львівський цирк – країна щастя» вручили голові Львівської обласної ради Петрові Колодію та голові Львівської обласної державної адміністрації Олегові Синютці подяки за допомогу в реалізації цього заходу та реалізації надважливого соціального проекту «Мій тато захищає Україну!».

За матеріалами прес-служби Львівської обласної ради


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: