k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

1

Сьогодні, 10 червня, на базі  Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартував ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Привітав учасників гри перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Сьогодні тут ви представляєте різні куточки нашої області, ви вибороли це право. Тут в Центрі миротворчості та безпеки, де готуються українські воїни, де наші воїни спільно з військовослужбовцями Збройних сил інших країн членів Північноатлантичного альянсу здобувають нові знання і борються на тактиці і в операційних планах щодо російської агресії і інших загроз, які несуть виклики сьогодення. Тут ви будете мати можливість упродовж кількох днів разом здобувати знання і досвід. Ви – майбутнє України, без молоді немає майбутнього в жодної держави, без такої національно-патріотичної молоді немає майбутньої України. Від вас залежить, якою буде наша держава. Виборюйте своє право бути кращими з кращих. Ви вже переможці. Одна з команд поїде представляти Львівщину і я знаю, що ви достойно її представите. Навчайтеся і здобувайте. Дякую всім наставникам і вихователям, організаторам. Ви також приклад для наслідування. Я впевнений, що наступного року цей захід буде ще масштабнішим, адже ми на своєму прикладі тут на Західній Україні, Львівщині зокрема, повинні показати, що ми готові боронити нашу землю і розвивати наш людський потенціал», – зазначив Ростислав Замлинський.

Загалом участь у грі візьме 360 учасників. Окрім учнів у кожному рої є також представники педагогічного персоналу, які супроводжують учасників та надають методичну допомогу, а також майже 50 старшин, які відповідають за проведення гри.

В межах «Джури» представлені усі адміністративні територіальні одиниці області, є команди, які представляють райони та міста.

Також цьогоріч вперше до гри приєдналися учні професійно-технічної освіти.

У межах ІІ етапу «Джури – 2019» проведуть низку залікових змагань. Зокрема, «Перетягування линви»,  «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник»,  інтелектуальну гру – вікторина «Відун», «Пластун». Початок заходу о 15:00 год.

Також в межах заходу учасники зможуть поспілкуватися із воїнами АТО та побачити військову техніку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 17 млрд гривень - до зведеного бюджету області за перше півріччя 2017 року
«Розглядаємо можливість створення військового ліцею у Червонограді, що на Львівщині», — Міністр обор...
Президент доручив підготувати рішення Ради нацбезпеки і оборони про запровадження санкцій щодо росій...
На Львівщині перевірили квест-кімнати
«Наше завдання номер один - забезпечити медиків усім необхідним», - з брифінгу щодо захисту від коро...
Дзвінкою колядою та віншуваннями працівників Львівської ОДА привітали вихованці музичної студії «Дже...