k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував «Літній інститут – 2019»

1

Сьогодні, 1 липня, у Ліцеї імені Івана Пулюя за сприяння Світового конгресу українців (СКУ) вдруге розпочався «Літній інститут – 2019: Україна- Канада, Львів-Мукачемо». Цього року проект триватиме 5 днів, де візьмуть участь 20 шкільних команд.

«Я радію, що Ви відгукнулися на цей проект. Бо, по-перше, це можливість для Вас побачити щось нове і згодом впровадити ці ідеї у своїй школі. По-друге – це спілкування та робота в колі однодумців. По-третє – це Ваш саморозвиток на який інколи так не вистачає часу. Сподіваюся, що ці проекти, які Ви тут змоделюєте і представите, ми незабаром побачимо в дії у Ваших школах”, – зазначила директор департаменту освіти і науки Любомира Мандзій.

У межах заходу канадські партнери з Інституту Професійного Розвитку Вчителів  ділитимуться своїми методиками та підходами до стилів навчання учнів. Долучаться до викладачів з Торонто і українські освітяни, які також впродовж 5 днів навчатимуть та ділитимуться своїми ідеями та освітніми інструментами.

Також упродовж тижня учасники будуть відвідають різноманітні заняття, семінари, тренінги, а ще кожна команда працюватиме над  новим проектом, які будуть представленні в останній день навчання.

Додамо, що Літній інститут започатковано при Інституті професійного розвитку вчителів, який було створено при Світовій координаційній виховно-освітній раді (СКВОР) Світового конгресу українців (СКУ) на чолі з головою Оксаною Винницькою-Юсипович у 1992 році для поширення серед освітян України сучасних методик навчання і демократичних засад керівництва педагогічними колективами, вироблення умінь працювати в період змін та для вироблення навичок самоосвіти і постійного самовдосконалення


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Дипломатичні представництва України мають допомагати українцям, які вперше виїдуть за кордон – Прези...
На охорону навколишнього середовища виділили понад 14 млн грн
Жителів Дублян ознайомили із підсумками перевірок
Конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО розпочинається сьогодні
Львівщина серед лідерів щодо кількості підписаних договорів з Національною службою здоров’я
Спортсменам Львівщини у 2020 році виплатили грошові винагороди на 1 мільйон 797 тисяч гривень