k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував перший Етно-фестиваль гостинності

1

У неділю, 22 жовтня на Львівщині стартував перший Етно-фестиваль гостинності.

Учасників заходу привітав віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон та голова Львівської ОДА Олег Синютка. Фестиваль розпочався мистецьким заходом біля Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, який відкрили жанровою програмою кращі аматорські колективи районів, також виступали духові оркестри Львівщини.

«Цей проект прагне не лише підтримати культуру сільської місцевості і талановитих митців, а й бути інститутом, який сприяє розвитку сучасної культури. Такі фестивалі дають тверде переконання, що культура Львівщини є платформою розвитку мистецтва в Україні», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Відтак, упродовж 9 тижнів у районах Львівщини організують масштабні мистецькі заходи, під час яких аматорські колективи кожного з районів презентуватимуть іншим мистецькі програми, етно-виставки та кухню.

За словами Мирослави Туркало, завершальним етапом мистецького проекту стане масштабний Різдвяний гала-концерт за участі кращих аматорських колективів Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові обговорять проблеми роботи ДВК та підвищення якості списків виборців
Додатковий конкурсний відбір кандидатів на навчання до вищих військових закладів та військових навча...
На Львівщині посилюють роботу з протидії торгівлі людьми
Реєстрація на пробне ЗНО-2018 розпочнеться 9 січня
Налагодження соціального партнерства розглянуть під час міжнародної поїздки
У РДА відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС