k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував проект “Soft Skills” для молоді зі Сходу

1

Сьогодні, 28 вересня, розпочався спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та громадської організації “Міжнаціональний центр неформальної освіти” в напрямку молодіжних обмінів між Сходом і Заходом.

В перший день візиту учасники  відвідають простори Львова та дізнаються про методи неформальної освіти. Завдяки Team building та методам неформальної освіти створять міцні команди для розробки онлайн журналу із “Soft Skills” для молоді.

Наступні дні проекту будуть не менш цікавими, адже учасники пройдуть тренінги із тайм-менеджменту, постановки цілей та самомотивації, креативного та критичного мислення, публічного виступу і міжнародних можливостей, а також зустрінуться з представниками молодіжних громадських організацій Львівщини та представниками органів виконавчої влади.

До слова, мандрівка за програмою неформальної освіти для молоді зі сходу відбувається на Львівщині вже втретє, після проекту учасники працюють над створенням локальних молодіжних громадських організацій, створенням відеозвітів по напрацьованих проектах та діляться результатами громадської активності в себе на місцях.

Для громадських організацій, які хочуть долучитися до програми візиту та для підвищення рівня організації майбутніх проектів між молоддю сходу і заходу країни – прохання звертатися до менеджера проекту Дмитра Данчевського: 0936670677.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вакцинація - найкращий захист від кору
Львівщина отримала майже два мільйони гривень на виплату допомоги дітям-сиротам
На Львівщині відбудеться І Міжнародний конкурс виконавців на духових інструментах імені В.Антоніва т...
Підрядник за власний кошт усуне некоректний переклад на ознакувальних таблицях
Молодь Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі «Відкривай Україну»
«Історія показує, що український народ перемагає лише тоді, коли він незалежний, єдиний, соборний, в...