k2FtbBdWr1

На Львівщині стартував X Екуменічний соціальний тиждень

1

4 жовтня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького урочисто відкрили ювілейний Екуменічний соціальний тиждень “Гідність. Служіння. Солідарність. На шляху оновлення країни”. Захід об’єднав духівництво, представників влади, освітян, журналістів, а також гостей з-за кордону.

Із відкриттям форуму учасників привітав ректор Українського католицького університету Богдан Прах.

Екуменічний тиждень – це час призадуми над нашими кроками, які супроводжують наше життя. Під час форуму буде багато можливостей, щоб ми зрозуміли, подивилися і прийняли усе, що почуємо до виконання, до життя в любові.  Господь дав нам відповідальність, щоб словом ми наповнювали життя тих, які потребують і ми маємо простягнути свою руку і допомогти”, –  наголосив Богдан Прах.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив, що ювілейний Екуменічний соціальний тиждень популяризує важливі цінності –  гідність, служіння, солідарність задля розбудови незалежної держави.

“Cьогодні важливо говорити про гідність не просто окремої людини, але й цілої спільноти людей, які стоять разом пліч-о-пліч. Друга річ – це служіння, прикладом якого є постать архієпископа Йосипа Сліпого, і ми повинні від себе вимагати служіння народові,  церкві, родині і тоді отримаємо солідарність задля розвитку країни”, – підкреслив Олег Синютка.

Під час заходу  учасники взяли участь у відкритих  дискусіях, порушили питання становлення нової української діаспори в Європі, акцентували увагу на вихованні молодого покоління та християнській єдності.

X Екуменічний соціальний тиждень триватиме до 7 жовтня. Детальніше ознайомитись із програмою заходів можна за посиланням.

Довідково:

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: