k2FtbBdWr1

На Львівщині створять понад дві тисячі виборчих дільниць

_1601385395_613x321.81652222017_3_0

29 вересня під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулась нарада з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі відеоконференції.

Присутні розглянули питання щодо організації підготовки і проведення чергових місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року.

Як повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, на території Львівської області буде створено і задіяно під час проведення місцевих виборів 2 тисячі 126 постійних виборчих дільниць.

За її словами, 9 жовтня будуть сформовані дільничні виборчі комісії.

Учасникам наради наголосили на необхідності проведення протиепідеміологічних заходів під час проведення місцевих виборів.

Зоряна Павлів наголосила, що, Кабінет Міністрів України постановою від 14 вересня №846 затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, який визначає механізм здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У зазначеному Порядку здійснення протиепідемічних заходів для випадків, коли у виборця, який прийшов на виборчу дільницю, виявлено підвищення температури тіла понад 37,2°С та/або симптоми респіраторних захворювань, у приміщенні для голосування на кожній з виборчих дільниць буде облаштовано відокремлені кабіну та виборчу скриньку для голосування.

З інформацією про те, що  потрібно знати виборцям під час голосування на місцевих виборах можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що виборчі бюлетені на Львівщині будуть п’ятьох кольорів. 

За результатами наради, Андрій Годик доручив усунути недоліки на майбутніх виборчих дільницях, аби виборчий процес відбувся безперешкодно та відповідно до чинного законодавства.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській області перерозподілять запас медикаментів, закуплених для служби екстреної медичної до...
У Жовкві влаштували благодійний «Забіг заради життя»
На Львівщині відзначили 203-тю річницю від дня народження о. Михайла Вербицького
Олег Синютка – серед лідерів всеукраїнського рейтингу голів обласних адміністрацій
Стабільна та розвинена Україна – це успіх всієї Європи, - Руслан Болбочан
Ви виступили в перших рядах на захист держави, і сьогодні залишаєтесь на передовій у боротьбі з росі...