k2FtbBdWr1

На Львівщині створили новий спортивний майданчик з штучним покриттям

_1603700254_613x321.89717425432_3_0_nw

24 жовтня відбулось офіційне відкриття майданчика зі штучним покриттям у с. Банюнин Кам’янка-Бузького району. Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

“Тепер майбутні футболісти та атлети с. Банюнина мають змогу займатися на новому мультифункціональному спортивному майданчику за понад один мільйон гривень. Віримо, що цей об’єкт спортивної інфраструктури стане серйозним поштовхом для ще потужнішого розвитку ігрових видів спорту на теренах Кам’янка-Бузького району”, – зазначив Юрій Холод.

Майданчик з наливним покриттям збудували за кошти обласного та місцевого бюджетів. Його загальна вартість становить 1 млн 141 тисячу гривень.

Відтак, з обласного бюджету скерували 700 тисяч гривень. ще 441 тисячу – надали з місцевого бюджету.

За ці кошти облаштували основу для спортивного майданчика з наливним покриттям, закупівлю покриття та його монтаж. Проведено роботи з благоустрою теритоорії, монтаж освітлення та огорожі.

Облаштування такого спортивного об’єкту має на меті сприяти розвитку низки пріоритетних на теренах Львівщини видів спорту, зокрема футболу та інших рухливих ігор.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: