k2FtbBdWr1

На Львівщині створюють умови для надання якісних соціальних послуг в ОТГ

1

Станом на 15 січня у Львівській області утворено 35 об’єднаних територіальних громад. У межах  співпраці  ОТГ та районних державних адміністрацій для надання якісних послуг у сфері соціального захисту укладено договори про міжбюджетні трансферти. На 2018 рік об’єднаними територіальними громадами передбачено субвенцію  на загальну суму 6756,9 тис. грн.

Про це повідомила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

У Мостиській міській та Гніздичівській селищній ОТГ утворені Центри  соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Для сприяння ОТГ у виконанні повноважень з питань соціального захисту населення  впроваджують модель адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення. Апробація моделі реалізується з липня 2017 року Гніздичівською селищною та Ходорівською міською ОТГ.

У межах реалізації моделі планується підписання договору/меморандуму про взаємодію між ОТГ, управлінням соціального захисту населення Жидаівської районної державної адміністрації в сфері надання послуг із соціальної підтримки населення.

Зазначимо, з лютого 2018 заплановано навчання для працівників за участі Міністерства соціальної політики України та передача програмного забезпечення, яке дозволить надсилати документи каналами захищеного електронного зв’язку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У жовтні 8 ОТГ на Львівщині проведуть вибори
Юні стартапери презентували свої проекти Олегові Синютці та Степанові Кубіву
У межах проекту "Рука допомоги" розглянули 5 бізнес-проектів
Шляхи вирішення найважливіших екологічних проблем Львівської області узгодили із громадськістю
Геннадій Зубко доручив АРМА прийняти рішення задля недопущення зриву опалювального сезону у Новоявор...
На Львівщині здали в оренду ставок за рекордну вартість