k2FtbBdWr1

На Львівщині триває Етнофестиваль Гостинності

1

Цими вихідними у межах ІІ-го Етнофестивалю Гостинності кращі Народні колективи художньої самодіяльності та молодь районів представляли мистецьку програму.

Відтак, Перемишляни презентували своє мистецтво у Буську, Старий Самбір – в Сколе, колективи Сокальського району виступили в Радехові, Миколаївський район фестивалив у Стрию.

«Найкращі колективи районів із унікальними мистецькими програмами презентували оригінальні традиції, виставки та сучасні мистецькі здобутки своїх районів. Фестиваль покликаний популяризувати українську музику, поезію, традиції українського мистецтва», – наголосила директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослави Туркало.

Зазначимо, фестиваль проводять задля відродження, збереження і розвитку національної культури, знайомства з кращими районними солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обміну досвідом роботи, створення умов для підтримки та розвитку дитячої і юнацької творчості.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Місцеве самоврядування має ґрунтуватися не на підпорядкуванні центру, а на філософії нестримного роз...
На Львівщині відкрили нові виробничі потужності заводу із виробництва кабельної продукції для автомо...
Мешканців області попереджають про густий туман
На Львівщині стартувала конференція «Україна-Молдова. Інтеграція ринків електроенергії»
2 та 8 жовтня відбудуться консультації із земельних питань у Давидівській ОТГ
До 80-річчя початку Другої світової війни у Музеї історії України відкрили виставку