k2FtbBdWr1

На Львівщині триває Етнофестиваль Гостинності

1

Цими вихідними у межах ІІ-го Етнофестивалю Гостинності кращі Народні колективи художньої самодіяльності та молодь районів представляли мистецьку програму.

Відтак, Перемишляни презентували своє мистецтво у Буську, Старий Самбір – в Сколе, колективи Сокальського району виступили в Радехові, Миколаївський район фестивалив у Стрию.

«Найкращі колективи районів із унікальними мистецькими програмами презентували оригінальні традиції, виставки та сучасні мистецькі здобутки своїх районів. Фестиваль покликаний популяризувати українську музику, поезію, традиції українського мистецтва», – наголосила директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослави Туркало.

Зазначимо, фестиваль проводять задля відродження, збереження і розвитку національної культури, знайомства з кращими районними солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обміну досвідом роботи, створення умов для підтримки та розвитку дитячої і юнацької творчості.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Обмін досвідом і творчістю: на Львівщині триває Етнофестиваль гостинності
«Портрети війни» - на Львівщині представлять художню виставку про воїнів АТО
Президент разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Крут
13 травня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок
Відійшов у вічність голова Секретаріату Громадської ради при Львівській ОДА Богдан Ковальчук
Перший короткий підсумок ОПИТУВАННЯ для представників бізнесу щодо пріоритетів економічного розвитку...