k2FtbBdWr1

На Львівщині триває Етнофестиваль гостинності

1

У неділю, 2 червня у межах Етнофестивалю гостинності у Дрогобицькому районному Народному домі відбувся концерт за участі кращих колективів художньої самодіяльності Турківського району.

Жовківщина відвідала з культурною програмою Бущину. В Народному домі Радехова презентувала мистецтво Самбірщина. В Буську відбувся мистецький виступ колективів Камянка-Бузького району.

«Фестиваль не лише ознайомлює глядачів з українським традиційним народним мистецтвом, але й дає змогу насолодитися багатозвучним розмаїттям пісень, захоплюючими ритмами танцю. Він покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції та активізувати культурно-мистецьке життя краю», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Понад 600 учасників творчих колективів підготували для глядачів свої програми. Зі сцен лунали патріотичні пісні, лірика, класика, інструментальна музика.

Також до уваги гостей свята представили виставки мистецьких робіт народних умільців, а саме: українську вишивку, кераміку та малярство.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили найкращих рятувальників
Капремонт лікарень, реконструкція доріг та об’єктів соціальної сфери - «Укргазвидобування» інвестува...
Глава Уряду: Сьогодні ми не просто робимо реформи – ми будуємо нову країну
У День Незалежності «Дударик» виконає акафіст
Поціновувачів музики запрошують на ювілейний концерт
Президент запровадив тимчасовий безвізовий режим для громадян Китаю, які в’їжджають в Україну з тури...