k2FtbBdWr1

На Львівщині триває літня оздоровча кампанія для дітей

1

До дитячих закладів оздоровлення та відпочинку поїхало 715 дітей пільгових категорій, це діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей та інших пільгових категорій. З них 415 дітей оздоровлюються на території області, 300 – на узбережжі Чорного моря. Всього за кошти обласного бюджету департаментом соціального захисту населення ЛОДА заплановано оздоровити понад 3 тисячі дітей пільгових категорій.

“Дитячі оздоровниці Львівщини користуються попитом, в них оздоровлюються діти майже з усіх регіонів України, – зазначив директор департаменту соціального захисту ЛОДА Василь Мартиняк. – У 2016 році в області заплановано роботу 23 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку”.

Варто зазначити, що хід оздоровчої кампанії, стан відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку знаходиться на контролі керівництва  обласної державної адміністрації.

Крім того, за кошти державного бюджету для дітей області надаються путівки до Українського дитячого центру “Молода гвардія” в Одесі та Міжнародного дитячого центру “Артек”, який тимчасово розташувався під Києвом в Пущі-Водиці.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ще у двох громадах Кам’янка-Бузького району пройшли процедури розкриття тендерних пропозицій.
Бюджетний комітет підтримав пропозиції ЛОДА щодо виділення коштів на ремонт доріг
На Львівщині завершилась підготовка військовослужбовців, призваних під час п’ятої черги часткової мо...
Необхідність впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі та ме...
Держава спрямувала понад 71 мільйон гривень медицині та освіті
24 грудня відбудуться перші вибори у Кам’янка-Бузькій ОТГ