k2FtbBdWr1

На Львівщині триває Олімпійський день

1

Сьогодні, 23 червня, Львівщина відзначає Олімпійський день. Серед заходів свята – зустрічі та знайомства з титулованими олімпійцями Львівщини, виставка олімпійської літератури, показові виступи та майстер-класи з різних видів спорту.

Участь в урочистому старті Олімпійського дня взяв Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Мені сьогодні дуже приємно бути з вами на такому великому святі присвяченому Олімпійському руху. Ви знаєте, що сьогодні день заснування Міжнародного Олімпійського комітету і ми сьогодні разом його святкуємо. Хочу побажати, щоб наші славетні українські традиції спорту продовжувались і я впевнений, що після сьогоднішнього заходу ще більше дітей, молоді, наших громадян будуть займатися спортом, фізичним вихованням, щоб бути здоровими і успішними. І ми будемо продовжувати прославляти нашу державу»,- наголосив Сергій Бубка.

Розпочався Олімпійський день із символічного забігу на 500 метрів для всіх охочих. Серед учасників забігу – перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю всіх із Олімпійським днем на Львівщині. Наш край – спортивний, край, який дав багато чемпіонів Європи, світу, олімпійських призерів. Ці люди розказують всьому світу про Україну, хто такі українці, про наш з Вами край. Це свідчення нашої сили, єдності, міці та успіху, це наша друга зброя у перемозі над ворогом», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський вручив посвідчення майстрів спорту представникам  Львівщини.

Відтак вже відбулись нагородження найстаршого учасника забігу, а також найспортивніших дітей Львівщини.

Також упродовж дня діятимуть локації, де демонструватимуть майстер-класи з таких видів спорту: велотріал, важка атлетика, карате, футбол, настільний теніс, скелелазання, бокс, бадмінтон, дзюдо, тхеквондо, баскетбол, художня гімнастика та лижний спорт.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У 2014 році Львівський обласний центр зайнятості працевлаштував 47,2 тисячі мешканців
Майже 340 млн грн податку на прибуток – від платників Львівщини
На Жидачівщині відновлюють русло річки Тейсарівка
«Укрзалізниця» збільшить кількість вагонів для перевезення матеріалів для ремонту доріг
На благодійному аукціоні виручили майже 90 тис гривень для допомоги вихованцям інтернату
35 дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні вирушили на відпочинок до Хорватії