k2FtbBdWr1

На Львівщині триває Олімпійський день

1

Сьогодні, 23 червня, Львівщина відзначає Олімпійський день. Серед заходів свята – зустрічі та знайомства з титулованими олімпійцями Львівщини, виставка олімпійської літератури, показові виступи та майстер-класи з різних видів спорту.

Участь в урочистому старті Олімпійського дня взяв Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Мені сьогодні дуже приємно бути з вами на такому великому святі присвяченому Олімпійському руху. Ви знаєте, що сьогодні день заснування Міжнародного Олімпійського комітету і ми сьогодні разом його святкуємо. Хочу побажати, щоб наші славетні українські традиції спорту продовжувались і я впевнений, що після сьогоднішнього заходу ще більше дітей, молоді, наших громадян будуть займатися спортом, фізичним вихованням, щоб бути здоровими і успішними. І ми будемо продовжувати прославляти нашу державу»,- наголосив Сергій Бубка.

Розпочався Олімпійський день із символічного забігу на 500 метрів для всіх охочих. Серед учасників забігу – перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю всіх із Олімпійським днем на Львівщині. Наш край – спортивний, край, який дав багато чемпіонів Європи, світу, олімпійських призерів. Ці люди розказують всьому світу про Україну, хто такі українці, про наш з Вами край. Це свідчення нашої сили, єдності, міці та успіху, це наша друга зброя у перемозі над ворогом», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський вручив посвідчення майстрів спорту представникам  Львівщини.

Відтак вже відбулись нагородження найстаршого учасника забігу, а також найспортивніших дітей Львівщини.

Також упродовж дня діятимуть локації, де демонструватимуть майстер-класи з таких видів спорту: велотріал, важка атлетика, карате, футбол, настільний теніс, скелелазання, бокс, бадмінтон, дзюдо, тхеквондо, баскетбол, художня гімнастика та лижний спорт.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: