k2FtbBdWr1

На Львівщині триває реалізація об’єктів інфраструктури в межах програми «Велике будівництво»

_1600871353_613x321.81140999113_3_0

Про реалізацію об’єктів: шкіл, садочків, об’єктів спорту, яку проводять в межах Програми Президента України «Велике будівництво» йшлося сьогодні під час селекторної наради з Міністерством розвитку громад та територій України.

Зокрема, в області в межах цієї Програми передбачена реалізація 16 об’єктів на що передбачено 204 млн грн бюджетних коштів. Це 6 шкіл, 5 садочків, 5 об’єктів спорту.

За оперативною інформацією департаменту економічної політики Львівської ОДА на 7 об’єктах будівельні роботи вже завершили, на 9-ти тривають.

Реалізація національної програми «Велике будівництво» створить належні умови навчання для 2583 учнів шкіл та садочків, в тому числі додатково буде створено 483 місця у загальноосвітніх школах та 505 місць у садочках), сприятиме створенню нових робочих місць.

Окрім цього, в рамках Програми «Велике будівництво» передбачена реалізація проєктів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів 9 опорних закладів охорони здоров’я області загальною вартістю 167,4 млн грн. Станом на сьогодні в частині проведення робіт на 6 об’єктів укладено угоду з підрядником, триває тендерна процедура щодо 3 об’єктів. Розпочато роботи на 4 об’єктах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Від початку року на Львівщині відкрили майже 3 тисячі додаткових місць у дитячих садках
Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА
У лісництвах Львівщини триває робота із вирощування посадкового матеріалу
Делегація зі Львівщини бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку
З 1 травня 2020 року вводиться в обіг новий зразок марки акцизного податку для алкоголю
Президент присвоїв почесні звання семи мешканцям Львівщини