k2FtbBdWr1

На Львівщині тривають навчання з виявлення та надання допомоги жертвам торгівлі людьми

1

Представники міст обласного значення Львівщини навчаються виявляти та надавати допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Упродовж двох днів в межах проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють діяльність у сфері протидії торгівлі людьми» триває тренінг для мультидисциплінарних команд з шести міст обласного значення Львівщини.

Дільничні офіцери поліції, представники державної міграційної служби, соціальної сфери, освітяни, медики упродовж навчання вивчають конкретний алгоритм виявлення і надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. А участь кількох міст обласного значення дозволить покращити співпрацю між представниками для обміну досвідом та проведення спільних заходів.

Проект реалізується Центром “Жіночі перспективи” в межах Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми у партнерстві з департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. Захід здійснюється за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Новояворівську змагатимуться юні хокеїсти
Львівщина активізує співпрацю з Федеративною Республікою Німеччина
Небезпечний вогонь: мешканців Львівщини закликають не спалювати суху рослинність
Делегація Клінічного об'єднання LVR Лангенфельд відвідала Львівщину
На Львівщині відкрили навчально-практичний центр «Сучасні європейські технології у зварювальному вир...
Гастротур фермерським господарством "Агротем": аеротерапія та натуральні продукти