k2FtbBdWr1

На Львівщині тривають навчання з виявлення та надання допомоги жертвам торгівлі людьми

1

Представники міст обласного значення Львівщини навчаються виявляти та надавати допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Упродовж двох днів в межах проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють діяльність у сфері протидії торгівлі людьми» триває тренінг для мультидисциплінарних команд з шести міст обласного значення Львівщини.

Дільничні офіцери поліції, представники державної міграційної служби, соціальної сфери, освітяни, медики упродовж навчання вивчають конкретний алгоритм виявлення і надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. А участь кількох міст обласного значення дозволить покращити співпрацю між представниками для обміну досвідом та проведення спільних заходів.

Проект реалізується Центром “Жіночі перспективи” в межах Програми Представництва МОМ в Україні з протидії торгівлі людьми у партнерстві з департаментом соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації. Захід здійснюється за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, Міністерства міжнародних справ Канади та підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Золочівщині відбудуться змагання з пішого туризму «Осінній рейд 2017»
Президент закликав пришвидшити впровадження реформи медицини та прокладення швидкісного Інтернету в ...
Військових привітали із річницею створення Збройних Сил
Важливою є співпраця усіх трьох ланок – влади, організацій роботодавців та профспілок, - Олег Синютк...
У липні відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами
Майже 198 млн грн на потреби області за минулий тиждень