k2FtbBdWr1

На Львівщині тривають обговорення перспективних планів населених пунктів

1

За дорученням Президента України Петра Порошенка кожна область в розрізі кожного населеного пункту сформує перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки.

«Люди повинні висловити своє бачення розвитку міста чи села, в якому вони живуть. Влада має людей почути і взяти до уваги їхні пропозиції та пріоритети», – наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Нагадаємо, що подібні розгляди плану розвитку відбулись уже у кожному районі Львівщини, відтак, такі слухання тепер здійснюють у кожному населеному пункті.

Обговорення планів розвитку триватимуть більше двох місяців. На підставі пропозицій сформують загальний план розвитку Львівської області.

Зокрема, у п’ятницю, 1 лютого, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів відвідав село Старе Село, що на Пустомитівщині, аби взяти участь у обговоренні плану розвитку цього населеного пункту.

«Для того, щоб знати, що потрібно зробити – мало володіти певною статистикою, аналізувати чи віднімати-додавати, дивитися на джерела та демографічні показники. Варто поїхати до людей і запитати, чого вони хочуть і що насамперед необхідно зробити. Як вони бачать розвиток свого села, селища чи міста. На основі цього сформують план розвитку кожного населеного пункту , а відтак, план розвитку Львівської обласні до 2021 року. І ми сьогодні слухаємо вас», – зазначив Роман Филипів.

Нагадаємо, що стартувало обговорення плану розвитку населених пунктів у вівторок, 15 січня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На платформі Prometheus відкрили реєстрацію на безкоштовні курси онлайн-підготовки до ЗНО
Громадськість Стрийщини вшанувала отця Михайла Вербицького
На Львівщині стартувала екологічна акція «Посади дерево перемоги»
Підприємців Львівщини запрошують долучитись до міжнародних виставок за кордоном та в Україні
На Львівщині стартував перший в Україні форум військових письменників
На сьогодні Львівщина готова проводити близько 100 ПЛР-тестів в добу