k2FtbBdWr1

На Львівщині тривають заходи з детінізації економіки в частині легалізації заробітної плати

1

Про питання детінізації економіки в частині легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у межах апаратної наради присутніх повідомила т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Марта Бухтіярова.

«У Львівській області розпорядженням голови створено обласну робочу групу з легалізації заробітної плати. Окрім того, відповідні комісії створені в кожному районі і місті обласного значення Львівської області», – поінформувала Марта Бухтіярова.

Відтак, робочі групи здійснюють зустрічі з суб’єктами господарювання, які допустили виплату заробітної плати нижче законодавством встановленого мінімуму, а також здійснюють роз’яснювальні заходи щодо необхідності виплати заробітної плати відповідно до норм трудового законодавства.

«За підсумками року, який минає, 74% підприємств, які були заслухані на обласній комісії, підвищили заробітну плату своїм працівникам», – додала Марта Бухтіярова.

Нагадаємо, що у всіх районах Львівської області проводять засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких обговорюють питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманих працівників.

У межах апаратної наради т.в.о. директора зазначила: «Сьогодні ми відновлюємо роботу обласної комісії і будемо заслуховувати підприємців Пустомитівського району».

За її словами, обласна комісія засідатиме щотижня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сербські підприємці зацікавлені співпрацювати у галузі переробки олійних культур
Завтра у Пустомитах стартує молодіжний форум «OpenYouthForum»
«Подорожуй безпечно» : мешканцям області роз’яснили як не стати жертвою торгівлі людьми
Понад 35 млн гривень – на виплати ощадливим отримувачам субсидій
У 2018 році на Львівщині створили 14 місцевих пожежних команд
«Разом в незалежній Україні» - на Львівщині розпочався ІV Форум національних товариств