k2FtbBdWr1

На Львівщині учасники українсько-німецької програми AGREE обмінялись досвідом у сфері ефективного державного управління

1

Сьогодні, 4 грудня, випускники українсько-німецької програми AGREE обмінялись досвідом у сфері ефективного державного управління та адміністрування, а також взяли участь у тренінгах підвищення компетентності публічних службовців.

AGREE зорієнтована на українських посадових осіб публічної служби, які виконують керівні функції в адміністративних органах, міністерствах або інших державних установах.

Цей проект сприяє обміну емпіричними знаннями, практичним досвідом і вміннями сучасного адміністрування, потрібними для інституційного сприяння верховенству права й децентралізації, а також для ефективної протидії корупції.

Цьогоріч серед випускників AGREE представники Львівської облдержадміністрації – директор департаменту економічної політики Роман Филипів, директор департаменту фінансів Олег Демків, начальник відділу кадрової роботи і нагород Ігор Гарматій.

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів зазначив, що практичні знання, здобуті у межах програми сприяють активному реформуванню системи державного управління.

“Я цього року пройшов навчання і можу підтвердити, що ці знання і досвід, який я отримав у Берліні стали у нагоді у межах здійснення моєї роботи, йдеться і про певні економічні механізми урядування, це дуже хороша практика, яка дозволяє здобути знання у країні, яка є успішною, приїхати сюди і тут імплементувати цей досвід”, – поділився враженнями Роман Филипів.

Зазначимо, курси AGREE започатковано 2014 року з ініціативи Міністерства закордонних справ ФРН.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові відбудеться відкриття мистецького проекту «Іспит витривалості праведного Йова. Порох золота...
ТОП – 30 найбільших платників до місцевих бюджетів Львівщини
На Львівщині триває літня оздоровча кампанія для дітей пільгових категорій
Представники Львівщини на фінішній прямій у боротьбі за медалі Ігор Нескорених у змаганнях зі стріль...
Для соціальних працівників Львівщини закупили велосипеди
Маркіян Мальський зустрівся із директором Австрійського культурного форуму в Києві Ульфом Хаусбрандт...