k2FtbBdWr1

На Львівщині урочисто відзначили кращих спортсменів за підсумками першого кварталу

IMG_3194_1555419595_613x408.66666666667_3_0

Сьогодні, 16 квітня, відбулось урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту, які у першому кварталі 2019 року стали переможцями та призерами чемпіонатів світу та Європи.

Захід об’єднав представників органів влади, федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств та відомств.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив на важливості підтримки спортивних досягнень спортсменів та вручив цінний подарунок для заслуженого майстра спорту України зі стрільби кульової Павла Коростильова.

“У вас,спортсменів,повинні бути правильні відчуття. Спортсмен перемагає,коли тренується, коли інвестує свій час, свої зусилля та свої кошти в свою перемогу. Коли є поруч люди, які вболівають і надихають,це наближає до мети. Віра в те, що спортсмен на правильному шляху робить чудеса. В вас вірять, підтримують і на вас сподіваються усі мешканці Львівщини. Коли майорить синьо-жовтий прапор і звучить Гімн, це переповнює гордістю кожного українця”, – зазначив очільник області.

Нагороду отримав батько та тренер спортсмена Сергій Коростильов.

Серед тих, хто отримали сертифікати були: майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Олена Старікова, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Павло Коростильов, майстер спорту України з вільної боротьби Юрій Ідзінський, майстер спорту України міжнародного класу з карате Станіслав Горуна, майстер спорту України з карате Галина Мельник, кандидат в майстри спорту з карате Діана Шостак, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука Юрій Гавелко, майстер спорту України зі стрільби кульової Яна Чучмарьова, майстер спорту України міжнародного класу з боротьби вільної Ангеліна Лисак, кандидат в майстри спорту України з біатлону Юлія Городна, майстер спорту України зі стрільби з лука Жанна Наумова.

“Нам спортсменам важливо відчувати, що наші досягнення потрібні не лише нам та нашим тренерам, а й усім українцям та загалом державі.ми розуміємо, що наше майбутнє у наших руках, тож разом треба працювати над розьудовю держави”, – зазначив Станіслав Горуна.

Зазначимо, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту» всього грошовими винагородами буде відзначено 104 спортсмени на суму 268 350 грн.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 500 літніх таборів вже відчинили свої двері для школярів Львівщини
В урочищі Саліна вшанували закатованих жертв НКВС
"Доступні ліки": перелік препаратів збільшили на 20%
Слава таким Героям, як Левко Лук’яненко – Президент попрощався з видатним українським громадським ді...
Президент внесе до Верховної Ради законопроект щодо припинення дії Договору про дружбу і співробітни...
Агровиробники Бродівщини взяли участь у круглому столі з питань інформаційного-правового забезпеченн...