k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудеться другий Всеукраїнський молодіжний форум

1

20 жовтня у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті міжнародних відносин відбудеться Другий Всеукраїнський молодіжний форум. До участі у заході запрошують студентів, аспірантів, молодих науковців, представники громадських організацій, які цікавляться міжнародною безпекою та сталим розвитком.

Форум проводить Центр міжнародної безпеки та партнерства, факультет міжнародних відносин за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти та науки України, Львівського обласного молодіжного центру.

Для участі у Форумі необхідно до 12 жовтня зареєструватися за адресою, підготувати та надіслати на електронну пошту Оргкомітету Форуму forum@ispc.org.ua короткі мультимедійні повідомлення.

Презентації повинні відображати бачення і розуміння молодого покоління, яке географічно представлятиме різні регіони України, понять безпеки та можливих загроз.

Опісля конкурсного відбору список учасників буде розміщено на сайті. Найкращі презентації будуть відібрані Оргкомітетом для демонстрації на Форумі.

Детальнішу інформацію щодо Форуму можна дізнатись за посиланням


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Голова Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Василь Радчук провів нараду з керівниками о...
В області призупинили полювання через високу пожежну небезпеку
Під час Економічного форуму дискутували як залучити туристів із Азії на Львівщину
В області стартував конкурсний відбір учасників програми підтримки агровиробників
Триває прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»
Львівщина зустріла загиблого Героя Олега Кремеза