k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудеться флешмоб з відзначення Міжнародного дня студентського спорту

1

Завтра, 20 вересня 2019 року студенти Львівщини масовим флешмобом з “Jump Squats” (стрибок з напівприсяду) відзначать Міжнародний день студентського спорту. Захід розпочнеться о 12.00 і триватиме до 12.30 на території Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (вул. Клепарівська, 35).

За цей час студенти-учасники з близько 20 закладів вищої освіти м. Львова разом виконають Національний гімн України, а потім стрибатимуть з напівприсяду. Кожен з учасників, яких зареєструвалося понад 200, стрибне не менше 24 разів, що символізує кількість золотих нагород, здобутих студентами України у 2019 році на міжнародних змаганнях.

Участь у флешмобі також візьмуть начальник управління фізичної культури і спорту Роман Хім’як, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський та зірка “Ліги сміху”, відомий гуморист Тарас Стадницький.

Ініціатори заходу – Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівське обласне спортивне товариство студентів “Гарт”, департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Довідково:

На 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в листопаді 2015 року ухвалено рішення про щорічне проведення 20 вересня Міжнародного дня студентського спорту. Міжнародна федерація студентського спорту проводить цей день під гаслом “Today’s stars, tomorrow’s leaders”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На території Львівщини виникла 161 пожежа – через самовільне спалювання рослинності та її залишків у...
Круглий стіл та виставка: у Львівській ОДА відзначили 100-річчя дипломатичної служби в Україні
Військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував свою творчість на Луганщині
Президент: Потрібно зробити кроки для підтримки незахищених верств населення
Львів’янам покажуть мультимедійний перформанс за поезією Остапа Сливинського
На Львівщині вшанували Героїв російсько-української війни