k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудеться форум можливостей #Не_Формат

_1599659453_613x321.65489404642_3_0

Львівський обласний молодіжний центр за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують форум можливостей #Не_формат, який відбудеться 10 жовтня цього року у м. Жовква на території Літнього молодіжного простору «Літній театр», який розташований у центральній частині міського парку.

Форум покликаний відкрити можливості для молоді Львівщини та сприяти позитивним змінам у суспільстві. Основною метою є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади. Орієнтовна кількість учасників – 150. Захід відбуватиметься із дотриманням карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ на період карантину.

Весь форум працюватиме у 4 платформах: мотиваційна, навчальна, культурна, практична. Також під час обідньої перерви буде працювати громадське кафе Львівщини, де молодь та молодіжні працівники зможуть ознайомитися із новими можливостями та налагодити співпрацю. У програмі близько 20 спікерів із всієї Львівщини, серед них державні службовці, представники бізнесу, психологи, працівники молодіжних центрів та громадські діячі, солісти музичних гуртів та багато інших.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.Контактна особа: Мокрій Христина, +380975550889.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах фейсбук та інстаграм або написавши на нашу пошту: forummozhlivostei@gmail.com.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відбудеться навчальний онлайн-курс “Основи інтелектуальної власності”
Глава держави: Маємо зробити Україну енергонезалежною за наступні п’ять років
Перспективи розвитку галузі бджільництва розглянули на нараді із пасічниками
Турка-Східниця: в області триває ремонт автомобільної дороги
Львівщина готова до опалювального сезону на 80%
Україна-Ізраїль: у Львові за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні обг...