k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудеться навчальний онлайн-курс “Основи інтелектуальної власності”

1

1 жовтня для усіх охочих розпочнеться онлайн-курс “Основи інтелектуальної власності”. Таку ініціативу започаткували у зв’язку із підписанням 4 липня Меморандуму про співпрацю між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та Львівською ОДА.

Курс включає 12 модулів, кожен із яких координують експерти в сфері інтелектуальної власності. Навчання проводять з метою спрощення доступу до інформації та знань у сфері ІВ на міжнародному рівні.

Зазначимо, що цей курс орієнтованийне лише осіб, які планують працювати у сфері захисту прав ІВ, але й тих, хто хоче отримати базові знання з цієї теми, сам є автором і бажає дізнатися, яким чином захистити свої творчі здобутки.

Навчання стануть актуальними також для працівників державних органів та установ, викладачів, студентів і представників ЗМІ. 

Учасники курсу поглиблять свої знання у сфері авторського права та суміжних прав, торгових марок, промислового дизайну, географічних зазначень, патентів на винаходи та корисні моделі, договорів Всесвітньої організації інтелектуальної власності, недобросовісної конкуренції тощо.

Більш детальну інформацію щодо реєстрації можна одержати безпосередньо у Центрі або за посиланням


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: