k2FtbBdWr1

На Львівщині відбудеться Українсько-польський бізнес-форум

1

Львівська обласна державна адміністрація запрошує взяти участь в Українсько-польському бізнес-форумі на Львівщині, який відбудеться 17 травня.

У заході візьмуть участь керівництво Львівської області, представники дипломатичних установ, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інвестори та представники компаній з Республіки Польща, керівники польських підприємств, що працюють в Україні, та представники бізнес-асоціацій обох країн.

Учасники Форуму матимуть змогу безпосередньо ознайомитися з особливостями виробничого процесу на провідних підприємствах Львівщини, обговорити особливості бізнес-клімату регіону та України загалом, а також налагодити партнерські відносини з представниками влади і бізнесу.

Участь у цьому заході сприятиме налагодженню ділових контактів, встановленню партнерських відносин між представниками бізнесу, влади та бізнес-асоціацій.  Захід є безкоштовним, транспортні витрати і проживання покриваються учасниками.

За додатковою інформацією щодо участі в заході потрібно звертатись до управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації за телефоном: (032) 261-20-40 та/або на електронну адресу: invest.loda@gmail.com.

Форма для реєстрації


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівське видавництво подарувало півтори тисячі книг фізико-математичному ліцею
На Львівщині розглянули сучасні інструменти регуляторної політики
Ефірне телебачення і радіо не працюватиме до 14:00 через профілактику
На Львівщині триває реалізація пілотного проекту "Рука допомоги"
Запобігання торгівлі людьми: для осіб з особливими потребами презентували інформаційні матеріали
Виконання обласної програми розвитку освіти розглянули на засіданні постійної комісії