k2FtbBdWr1

На Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція щодо правового захисту осіб з інвалідністю

1

Сьогодні, 7 серпня, на Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція «Забезпечення захисту прав та правового захисту осіб з інвалідністю – запорука їх ефективної інтеграції в суспільство». Мета заходу – аналіз забезпечення в Україні захисту прав осіб з інвалідністю відповідно до Конвенції ООН.

Участь у заході взяла заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, представники служби у справах дітей та департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції України, Уповноваженого ВРУ з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, представники громадських організацій.

Як зазначила Оксана Стоколос-Ворончук, Львівщина неодноразово виступала ініціатором внесення змін до чинного законодавства в частині надання додаткових пільг та соціальних гарантій для осіб з інвалідністю, в тому числі і для осіб постраждалих під час Революції Гідності та учасників російсько-української війни та їх сімей. Зокрема в районах області запровадили інклюзивне навчання в закладах освіти, де охопили різні нозології захворювань дітей.

«І надалі, всі завдання щодо реалізації відповідних заходів повинні бути орієнтовані на конструктивну співпрацю всіх гілок влади із залученням громадських організацій». – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Відтак в межах заходу учасники розглянули питання забезпечення правового захисту осіб з інвалідність як запоруку їх ефективної інтеграції в суспільство, результати парламентського контролю у сфері дотримання законодавства України про прпва і свободи людини і громадянина стосовно людей з інвалідністю, додержання в Україні прав і законних інтересів людей з інвалідністю, реалізацію в регіонах Укїрани правового захисту осіб з інвалідністю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Прем'єр-міністр мешканцям Львова: Ніхто не залишать вас один на один з проблемою утилізації сміття
Міністр Сухопутних військ США ознайомився із підготовкою військовослужбовців у Міжнародному центрі м...
Пільговим категоріям до Великодня нададуть грошову допомогу
"Львівщина – один із найстабільніших в політичному сенсі регіонів" , - Ролф ван Уйє
Львівська ОДА долучиться до проекту Агентства USAID щодо протидії корупції
На підтримку співпраці ОТГ – 5 млн грн