k2FtbBdWr1

На Львівщині відбулася Школа ендокринології для сімейних лікарів

1

Сьогодні, 11 вересня, в актовій залі теоретичного корпусу ЛНМУ імені Данила Галицького, відбулася навчально-практична конференція у межах освітнього Проекту «Школа ендокринолога» для сімейних лікарів та ендокринологів.  Конференція організована Українською Асоціацією клінічних ендокринологів спільно з Департаментом охорони здоров’я ЛОДА та Львівською обласною асоціацією ендокринологів.

Метою навчального семінару є підвищення практичними лікарями рівня знань та навиків з ендокринології, опрацювання сучасних алгоритмів діагностики та лікування різних патологічних станів у сфері ендокринології у відповідності до засад доказової медицини та сучасних світових вимог, обмін досвідом лікарів-ендокринологів та сімейних лікарів України. Навчальний захід є особливо актуальний у розрізі реформи первинної ланки та запровадженої системи реімбурсації.

«Сімейні лікарі є рушійною силою не тільки реформи в охороні здоров’я, а й в країні в цілому. Ті зміни, які будете впроваджувати, і той підхід, який будете вносити в повсякденному житті – визначатимуть курс нашої держави на майбутнє», – зазначив т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я Андрій ВаськоАндрій Васько.

В ході конференції відбулися виступи провідних ендокринологів ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка» з найбільш актуальних питань сучасної ендокринології. Пріоритетними темами були «Алгоритм скринінгу ендокринної патології. Ускладнення цукрового діабету та дії лікаря на етапі первинної ланки»; «Консервативне лікування патології щитоподібної залози»; «Цукрознижуюча терапія. Діабет у вагітних, сучасні критерії діагностики гестаційного цукрового діабету».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: