k2FtbBdWr1

На Львівщині відбулася українсько-польська наукова бджолярська конференція

1

Днями в рамках українсько-польської наукової бджолярської конференції перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський обговорив із делегацією спілки пасічників Польщі напрямки двостороннього співробітництва.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Під час зустрічі розглянули питання розвитку довготермінової співпраці у вирішенні проблем бджільництва в Україні та Польщі; організації спільних виставок, ярмарок; проведення спільних навчань бджолярів та спеціалістів ветеринарної медицини та ін.

За словами президента спілки пасічників України Володимира Стретовича, на території Львівській області у 2016 році не було зафіксовано випадків отруєння бджіл пестицидами. “Це стало можливим завдяки організаційним заходам ЛОДА, зокрема департаменту агропромислового розвитку, які забезпечили ефективну співпрацю між сільськогосподарськими виробниками та  фермерськими господарствами”, – наголосив Володимир Стретович.

Окрім вручення нагород та пам’ятних подарунків від спілки пасічників Польщі і України, учасники конференції доповідали про співпрацю бджолярських організацій, біотехнологію та генетику, що застосовуються  в галузі, а також про проблеми якості продуктів бджільництва та здоров’ї бджіл.

Слід зазначити, що в рамках візиту польських гостей на Личаківському кладовищі відбулося урочисте посвячення надгробка на могилі професора кафедри ботаніки Львівського університету Теофіла Цісельського з нагоди 100-річчя з дня його смерті.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові відкриється виставка «Святий Папа Іван Павло ІІ. Життя в молитві»
Йосиф Ситник провів екстрене засідання щодо відключення електропостачання для КП «Бориславводоканал»
Поштар є важливим комунікатором держави з людьми, - міністр інфраструктури на Львівському поштамті
У Львові стартував міжнародний "Фестиваль партнерства"
На Львівщині стартувала акція з профілактики онкозахворювань статевої сфери у чоловіків
Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА