k2FtbBdWr1

На Львівщині відбувся 5-й Міжнародний торговий форум

original_1295427268_1539946675_613x367.8_3_0

Минулого тижня на “Арені Львів” відбувся 5-й міжнародний торговий форум. На форумі зібралися представники багатьох бізнес-структур в сфері торгівлі та представлені понад 14 країн світу. Вперше саме Львів був обраний для цієї важливої бізнес-події.

Форум “LIM-LVIV” дав змогу багатьом присутнім не лише ознайомитися з різноманітною продукцію Львівського регіону, а й послухати спікерів та експертів в сфері бізнесу. Більшість ділилися своїми знаннями, формували спільні бізнес-прогнози для різних галузей,намагалися встановити нові контакти для майбутньої співпраці.

Керівник відділу інвестиційної діяльності  у Львівській обласній державній адміністрації Роман Матис ознайомив учасників конференції із актуальністю залучення інвестицій в Львівську область та з перевагами цього інвестування.  “Львівщина — ідеальне місце для бізнесу, якому важлива кваліфікована, а не просто дешева, робоча сила та потужний енергетичний ресурс. Це підтверджується навіть тим, що у Львівській області для великих заводів залишилося лише три вигідні локації”, – підсумував свою доповідь Роман Матис.

Форум “LIM LVIV” вже вп’яте зібрав фахівців задля налагодження експорту товарів українських виробників на зовнішні ринки і доводить,  що “Україна відкрита для бізнесу”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Юрій Турянський зустрівся з делегацією Місії спостерігачів ОБСЄ в Україні
Затверджено ліміти спеціального використання лісових ресурсів
Підприємство «Клінгспор» переміщує із Франції на Львівщину частину виробництва
На Львівщині стартував масштабний Дитячий форум
Львівський обласний центр зайнятості інформує мешканців області про активні вакансії із високою зарп...
Інформаційна безпека – в центрі Міжнародного молодіжного Форуму