k2FtbBdWr1

На Львівщині відбувся Форум лідерів молоді

1

Сьогодні, 2 листопада, у Національному університеті «Львівська політехніка», відбувся Форум лідерів молоді (Lviv Youth Leaders Forum).

«Ми співпрацюємо з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту (International Mind Education Institute, ІМЕІ, Республіка Корея), що займається впровадженням інноваційного мислення серед молоді всього світу, – зазначили організатори заходу. – Лекції з інноваційного мислення допомагають людям по-іншому сприймати й оцінювати проблеми та вчитися їх долати».

Про важливість розвитку інноваційного мислення під час Львівського молодіжного форуму лідерів розповів ректор Всеукраїнської філії Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Park Sung Soo (Республіка Корея).

У доробку професора – кілька десятків проведених молодіжних форумів та виступів на міжнародних освітніх конференціях у Республіці Корея, Китаї, Гонконгу, Білорусі, Казахстані, Камбоджі, В’єтнамі, Таїланді та Україні, розробка тренувальних програм для керівників корейських підприємств, навчання посадових осіб місцевого самоврядування в містах Аньян і Сеул, організація Всеукраїнського форуму лідерів освіти у Києві (2016) тощо.

«Дуже приємно сьогодні бачити яскраві, чіткі погляди і усміхнені обличчя. Це означає, що Ви не просто молоді лідери, але це означає, що у нашої України, міста, області є майбутнє. Прийдешнім поколінням слід впроваджувати те, що почали попередники. Думати, яким чином будувати та розвивати країну», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Окрім того, він подякував молодіжним організаціям за активність та те, що надихають молодь до співпраці та навчання.

Окрім лекцій, програма форуму передбачала ярмарок молодіжних організацій, де кожен мав змогу ознайомитися з діяльністю організації.

Організатори події – Національний університет «Львівська Політехніка» та МГО «Світова молодіжна спільнота». Подія відбувається за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Серед запрошених учасників заходу – представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEI, Республіка Корея), керівники громадських молодіжних організацій, голови студентських парламентів та рад ВНЗ, представники державних органів, активна молодь Львова.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: